Wartości

Zakładając Polski Holding Ochrony, zdawaliśmy sobie sprawę, że rynek, na którym przez lata „zjedliśmy zęby”, jest niezwykle konkurencyjny i potrzebujemy czegoś, co wyróżni nas na tle konkurencji. Po kilku godzinach burzy mózgów, konsultacji z dotychczasowymi kluczowymi klientami i analizy naszych silnych stron, zdecydowaliśmy się wybrać 5 filarów, na których zbudowaliśmy Polski Holding Ochrony.

 

 

Profesjonalizm

 Profesjonalizm – to zawsze dzieło lat pracy, nigdy przypadku!

Słowo klucz dla wielu firm świadczących tak niezwykle ważne usługi jak ochrona życia i mienia, a równie często zaniedbywany przez nieodpowiednie zarządzanie sprzętem, procedurami i kadrą. W Polskim Holdingu Ochrony wyznaczyliśmy bardzo rygorystyczne standardy w kwestiach kadrowych, szkoleniowych oraz sprzętowych. Nasi pracownicy to skrupulatni, odpowiedzialni, doświadczeni, o nieposzlakowanej opinii ochroniarze, świetnie przygotowani do wykonywanego zawodu. Dokładnie weryfikujemy każdy punkt na linii PHO – Klient, utrzymując najwyższe standardy obsługi klienta oraz mając na względzie każdą opinię. Poznaj nas lepiej!

Elastyczność

Elastyczność – nie istnieje jedno dobre rozwiązanie dla wszystkich klientów!

Równie ważne, co nasze profesjonalne podejście do pracy, jest wsłuchanie się w głos naszych klientów. To Oni mają najlepszą świadomość tego, na jakich zasadach, gdzie i w jakim wymiarze potrzebują naszych usług. O sukcesie Polskiego Holdingu Ochrony zdecydowało więc nie tylko nasze doświadczenie i dbałość o najwyższą jakość usług, ale przede wszystkim liczne grono polecających, zadowolonych klientów. Dziękujemy za zaufanie – powierzyliście nam to, co dla was najcenniejsze. Zobacz nasze rekomendacje.

Odpowiedzialność Społeczna

Odpowiedzialność Społeczna – rozsądna firma dba nie tylko o klientów…

Jako Polski Holding Ochrony dużą wagę przykładamy do dzielenia się wiedzą. W naszą politykę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu mamy wpisaną troskę o potencjalne ofiary wyłudzeń, napadów, kradzieży i przemocy. Nasi eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą w mediach tradycyjnych jak i internetowych, dbając o Wasze bezpieczeństwo.

Innowacyjność

Innowacyjność – firma stojąca w miejscu jest skazana na porażkę!

Naszym najsilniejszym, tuż po profesjonalnym podejściu, atutem jest innowacyjność. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami wspierającymi bezpieczeństwo Wasze i Waszej własności. Inwestujemy w doświadczenie naszej kadry, nie tylko w zakresie bezpieczeństwa, ale także umiejętności interpersonalnych i obsługi klienta, nieustannie poszerzając „portfel” naszych usług. Sprawdź naszą ofertę.

Współpraca

Współpraca – nawet lwy poruszają się w stadzie!

Z pewnością Aleksander Wielki nie osiągnąłby tak spektakularnych sukcesów, gdyby nie jego świetni doradcy. Nasz zespół to wynik wielu lat pracy i rozmów, ostrej selekcji i rekomendacji. Polski Holding Ochrony to składający się z kilku firm, posiadających świetne rekomendacje w swoich specjalnościach, konglomerat, którego celem jest świadczenie najwyższej jakości usług na polskim rynku. Nasi Specjaliści odbierali zawodowe szlify w najważniejszych instytucjach bezpieczeństwa w Polsce i na świecie. Poznaj nasz zarząd i ekspertów.