607 663 300 info@phosa.pl

Wartości

Każdy z tworzących Polski Holding Ochrony podmiotów wyznaje te same wartości – najważniejsze w codziennej pracy i w relacjach z klientami. Dlatego właśnie działania Holdingu są w pełni transparentne, wychodzące naprzeciw każdemu życzeniu klienta czy wreszcie dokonywane przez najbardziej doświadczone i najlepiej wyposażone osoby, jakie codziennie dbają o bezpieczeństwo wielu obiektów i osób na terenie całej Polski.

Dodatkowym walorem jest innowacyjność. Każda z należących do Polskiego Holdingu Ochrony firm dysponuje i inwestuje w najnowsze rozwiązania technologiczne, które znacząco przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa chronionych osób lub obiektów.

 

Solidność

Solidność jest podstawą naszego działania.
Najważniejsze jest dla nas dobro i zadowolenie klienta. Każda z naszych usług charakteryzuje się profesjonalizmem, co gwarantuje solidność wykonania wszystkich powierzonych nam zadań.

Odpowiedzialność

Wiemy, że powierzone nam zadania mają wpływ na funkcjonowanie interesów naszych klientów. Co za tym idzie, nasi pracownicy wyróżniają się sumiennością i odpowiedzialnością. Jesteśmy gwarantem odpowiedzialności i bezpieczeństwa – dobro klienta jest dla nas najważniejsze.

Innowacyjność

W naszych działaniach stawiamy na nowoczesność i rozwój. Inwestujemy w najnowsze technologie, wszystko po to, aby nieustannie zwiększać bezpieczeństwo chronionych przez nas osób i obiektów.