Nasze technologie

 

NASZE TECHNOLOGIE

Bramka INID

Zadaniem bramki INID jest wsparcie procesu dekontaminacji ubrań wierzchnich, przenoszonych akcesoriów oraz skóry osób przechodzących przez bramkę, minimalizując zagrożenie wniesienia na teren obiektu niebezpiecznych bakterii i grzybów.

Cały proces realizowany jest bezdotykowo, przy użyciu wytworzonego i rozpylanego przez urządzenie aerozolu z płynu o silnych właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych. Płyn ten zawiera nanokoloidy srebra, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny, nie podrażniając skóry, oczu i dróg oddechowych, jednocześnie nie niszcząc odzieży i obuwia.

Z uwagi na zastosowaną technologię lakierowania proszkowego -bramki INIO są wyjątkowo odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne i mogą być stosowane również na zewnątrz. Z tego rozwiązania mogą korzystać więc szpitale, galerie handlowe, sklepy, biurowce oraz siedziby firm, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe, urzędy, szkoły i uczelnie, lotniska, dworce kolejowe i autobusowe – czyli miejsca podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego. Zastosowanie urządzeń dekontaminujących INID znacząco takie ryzyko zmniejsza.

System SECAP

SECAP to system zarządzania bezpieczeństwem, który umożliwia klientowi łatwy dostęp do wszystkich informacji dotyczących obiektu i stanu jego ochrony. Dzięki SECAP nadzór nad obiektem staje się dziecinnie łatwy, a użytkownik dostaje w swoje ręce niezwykle precyzyjne narzędzie, które wspiera go w codziennej pracy. Do funkcjonalności systemu należą:

– bieżąca identyfikacja występujących incydentów i zdarzeń,

– monitorowanie i nadzorowanie pracy osób związanych z bezpieczeństwem,

– komunikacja pomiędzy pracownikami i monitorowanie ich bezpieczeństwa,

– monitorowanie opinii i potrzeb w zakresie bezpieczeństwa stron trzecich (np. najemców).

– śledzenie historii zdarzeń (lista zgłoszeń i alarmów).

– wgląd do biblioteki procedur bezpieczeństwa.

Dzięki pracy na SECAP jako PHO mamy dostęp do kompletu niezbędnych danych, do przeprowadzenia analizy jakościowej świadczonych usług, będącej podstawą do optymalizacji środków i działań, która także zwiększą bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. 

 

Mobilna Wieża CITY 360

Ta lekka, mobilna konstrukcja umożliwia działanie monitoringu na obszarach, na których zapewnienie profesjonalnej ochrony jest utrudnione lub wymaga dużych nakładów finansowych. CITY 360 to gwarant szybkiej, niezawodnej i profesjonalnej obsługi przy minimalnych kosztach. 

Wieże są konfigurowane modułowo, dzięki czemu możemy dopasować funkcjonalność kompletu do indywidualnych potrzeb klienta. City 360 to najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz pełna autonomiczność systemu. Prosta obsługa, szybka instalacja i mobilność sprawiają, że wieże doskonale sprawdzą się na: 

– budowach, 

– terenach parków maszynowych i do nadzoru pracowników,

– imprezach plenerowych (wystawach, parkach zabaw, wesołych miasteczkach, kiermaszach, jarmarkach, bazarach)

– imprezach masowych (pochodach, demonstracjach, koncertach, wydarzeniach sportowych)

– instalacjach czasowych (składowiskach, magazynach i parkingach).