Nasza misja

 

NASZA MISJA

Zasoby ludzkie, sprzętowe i technologiczne Polskiego Holdingu Ochrony pozwalają nam stawać do największych przetargów na usługi ochrony na terenie kraju. Jednocześnie, przykładając dużą wagę do doboru wyszkolonych pracowników i odpowiedniej jakości sprzętu, możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów VIP. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, nasz „portfel” usług całkowicie pokrywa się z zapotrzebowaniem polskiego rynku usług ochrony, a każdy z podmiotów z łatwością konkuruje w swoim sektorze, korzystając z rozwiązań wypracowanych wspólnymi siłami przez holding.

Nie da się jednak utrzymać tak wysokiej jakości usług bez odpowiedniej kontroli i optymalizacji działań, dlatego w PHO przykładamy ogromną wagę do pozyskiwania i analizy danych. Zbierając i przetwarzając na bieżąco informacje o efektywności naszej grupy, dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług oraz dobór odpowiednich środków do potrzeb klienta.

 

  1.     Profesjonalizm – to zawsze dzieło lat pracy, nigdy przypadku!

Słowo klucz dla wielu firm świadczących tak niezwykle ważne usługi jak ochrona życia i mienia, a równie często zaniedbywany przez nieodpowiednie zarządzanie sprzętem, procedurami i kadrą. W Polskim Holdingu Ochrony wyznaczyliśmy bardzo rygorystyczne standardy w kwestiach kadrowych, szkoleniowych oraz sprzętowych. Nasi pracownicy to skrupulatni, odpowiedzialni, doświadczeni, o nieposzlakowanej opinii ochroniarze, świetnie przygotowani do wykonywanego zawodu. Dokładnie weryfikujemy każdy punkt na linii PHO – Klient, utrzymując najwyższe standardy obsługi klienta oraz mając na względzie każdą opinię. Poznaj nas lepiej! – hiperłącze do o firmie 

 

  1.     Innowacyjność – firma stojąca w miejscu jest skazana na porażkę!

Naszym najsilniejszym, tuż po profesjonalnym podejściu, atutem jest innowacyjność. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami wspierającymi bezpieczeństwo Wasze i Waszej własności. Inwestujemy w doświadczenie naszej kadry, nie tylko w zakresie bezpieczeństwa, ale także umiejętności interpersonalnych i obsługi klienta, nieustannie poszerzając „portfel” naszych usług. Sprawdź naszą ofertę. – hiperłącze do USLUGI – KOTWICA NA LANDING PAGE

 

  1.     Elastyczność – nie istnieje jedno dobre rozwiązanie dla wszystkich klientów!

Równie ważne, co nasze profesjonalne podejście do pracy, jest wsłuchanie się w głos naszych klientów. To Oni mają najlepszą świadomość tego, na jakich zasadach, gdzie i w jakim wymiarze potrzebują naszych usług. O sukcesie Polskiego Holdingu Ochrony zdecydowało więc nie tylko nasze doświadczenie i dbałość o najwyższą jakość usług, ale przede wszystkim liczne grono polecających, zadowolonych klientów. Dziękujemy za zaufanie – powierzyliście nam to, co dla was najcenniejsze.

 

  1.     Współpraca – nawet lwy poruszają się w stadzie!

Z pewnością Aleksander Wielki nie osiągnąłby tak spektakularnych sukcesów, gdyby nie jego świetni doradcy. Nasz zespół to wynik wielu lat pracy i rozmów, ostrej selekcji i rekomendacji. Polski Holding Ochrony to składający się z kilku firm, posiadających świetne rekomendacje w swoich specjalnościach, konglomerat, którego celem jest świadczenie najwyższej jakości usług na polskim rynku. Nasi Specjaliści odbierali zawodowe szlify w najważniejszych instytucjach bezpieczeństwa w Polsce i na świecie. Poznaj nasz zarząd i ekspertów. – hiperłącze do Władze spółki.

 

  1.     Odpowiedzialność Społeczna – rozsądna firma dba nie tylko o klientów…

Jako Polski Holding Ochrony dużą wagę przykładamy do dzielenia się wiedzą. W naszą politykę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu mamy wpisaną troskę o potencjalne ofiary wyłudzeń, napadów, kradzieży i przemocy. Nasi eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą w mediach tradycyjnych jak i internetowych, dbając o Wasze bezpieczeństwo.